Emlak Acentesi

Satılık,Kiralık,Arsa

Telefon 0 (212) 232 6 232

hata

Üzgünüz bu ilan yayından kaldırılmış :(

Aradığınız sayfaya ulaşmak için arama yapabilir veya emlakacentesi.com anasayfasını kullanabilirsiniz.

ARNAVUTKÖY HACIMAŞLI'DA SATILIK ARSA

 • 240.000 TL 225.000 TL
 • İstanbul / Arnavutköy / Hacımaşlı
 • Metrekare300 m² Metrekare Fiyatı750,00 TL Ada115 Parsel34
  • Emlak TipiSatılık Arsa
  • İlan No4393
  • İlan Tarihi24.09.2020
  • Arsa Tipiİmarlı-Konut
  • Takas DurumuYapılmaz
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • Kat KarşılığıHayır
  • İlgili BelediyeARNAVUTKÖY

İlan Detayları

ARNAVUTKÖY HACIMAŞLI'DA KANAL İSTANBUL'A ÇOK YAKIN KONUMDA YOLA CEPHE SATILIK 300 M² SATILIK ARSA

 

Genel Durumu ;

   Arsamız Ana Caddeye Cephe, Mahalli Yerleşime yakın bir araziye sahiptir.

   Mevcut eğim rahatsızlık vermeyecek derecede Kanal İstanbul Manzarasını Önü kapanmayacak derecede bir seyir imkânı sunmaktadır.

Detay Bilgiler;

   Arsamızın bulunduğu parsel toplam 30008.61 m² olup, mevcut durumda 300 m²’sini satmaktayız. 


Konum Bilgileri ve Konum Avantajları ;

    Arsamızın bulunduğu konum İstanbul 3. Bölgenin ortasında dersek yanlış bir ifadede bulunmuş olmayız.

Ortada Arsamızı Düşünürsek ;

Güney Batı Yönünde;   Altınşehir, Isparta Kule, Bahçeşehir gibi İstanbul’un önemli mahallelerinin karşısında yer almış olup Yeni İstanbul Kuru Gıda Hali’ne 3,5 km mesafededir.

Batı Yönünde; Deliklikaya Serbest Sanayi Bölgesi  ( DESP ), Hadımköy Organize sanayi, Ömerli Organize Sanayi, Ömerli ve Yeşilbayır Lojistik ve Ticari Bölgeleri’nin karşısında yer almaktadır.

Doğu ve Güneydoğu Yönünde ise;  Arsamız Başakşehir gibi son zamanlarda İstanbul’un en çok değerlenen İlçesi komşu durumdadır. Hatta Şamlar Mahallesi, Başakşehir Belediyesi kontrolünde olup, arazilerinin bir kısmı Başakşehir diğer kısmı Arnavutköy tapuludur.

Arsamız; İstanbul’un ve DÜNYANIN en büyük hastahanelerinden biri olan,  İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÇAMSAKURA ŞEHİR HASTANESİ ’ne yalnızca 8 km mesafede,  İstanbul Başakşehir Olimpiyat Stadı’na ise 10 km mesafede yer almaktadır.


Kuzey Yönünde ise;  Hacımaşlı ve Arnavutköy’e komşu olmak ile birlikte, SADECE İstanbul’un yada Türkiye’nin değil, DÜNYANIN açık ara EN BÜYÜK hava limanı olan İSTANBUL HAVALİMANI’ na, sadece 10 km mesafede yer almaktadır.  Kuzey Marmara Otoyolu, D020 Çevre Yolu, Yüksek Hızlı Tren gibi MEGA PROJELERE de yakın mesafede yer almaktadır.


Arsamızın KANAL İSTANBUL ve YENİ ŞEHİR ile ilişkisi;

      Arsamız Kanal İstanbul’a EN YAKIN, imar parsellerinden biridir.  Kanal İstanbul kamulaştırma alanında yeteri kadar uzak olduğu NİHAİ KANAL İSTANBUL ÇED RAPORU ile kanıtlanmış durumdadır. Riskli alandan uzak olmak ile beraber, Kanal İstanbul çevresinde yapılacak olan YENİ ŞEHİR imar alanı içerisinde bir kısmı 0,50 emsal Z+4 kat Ticari + Konut , bir Kısmı ise 0,50 Emsal Z+3 kat Konut alanında yer almaktadır.

Arsamız,  Kanal İstanbul İçerisinde yer alan HALİÇ içinde yapılacak olan Ticari Restoranlar ve YAT LİMANI projesine de SADECE 5 km mesafede yer almaktadır.SONUÇ OLARAK ;

   Tüm çevresel avantajları ve Mega Projeler ile olan ilişkileri göz önünde bulundurulduğunda, Arsamız Potansiyel olarak alıcısında büyük bir avantaj sağlamaktadır.  Bu ilanda açıklanan bilgiler afaki olarak verilmemiş gerçek tespitler ve elde edilen belgeler ve dosyalar kanıtlanmış gerçekler bilgilerdir.

   Projelerin gerçekleşmiş olanları ‘’ İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, D020 Çevre Yolu, İstanbul Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastahanesi, Başakşehir Olimpiyat Stadı , Yeni Şehir Projesi gibi örnekleri Bizlerde Kanal İstanbul yapılacak olması inancını arttırıyor.

   Son dönemlerde Nihai Çed Raporu’nun açıklanması, İHALE aşamasına gelindiği bilgilerinin BASINA ve KAMUOYUNA sızdırılması, Yakın Gelecekte ( Muhtemelen bu yıl içerisinde )  KANAL İSTANBUL İHALESİNİN yapılacağı görüşünde olmamızı tetikliyor.

  Arsamız; Kanal İstanbul Projesi olsun yada olmasın, MEVCUT tamamlanmış PROJELER ile ÇOK DEĞERLİ bir lokasyonda yer almakta, bu şekilde dahi yatırımcısına ÇOK BÜYÜK avantajlar ve KAZANÇ imkanı sunmaktadır.  Bir de DÜNYANIN EN BÜYÜK PROJELERİNDEN biri olan KANAL İSTANBUL PROJESİ’ nin gerçekleşmesi ile yatırımcısına daha ÇOK KAZANDIRCAK olmasına yürekten inanıyor ve önemle TAVSİYE EDİYORUZ.

 

 

 

Diğer ilanlarımız için;

Taşoluk’ta Satılık Arsa İlanları İçin Tıklayın

Arnavutköy’de Satılık Arsa İlanlarımız İçin Tıklayın

Çatalca’da Satılık Arsa İlanları İçin Tıklayın

Haraççı’da Satılık Arsa İlanları İçin Tıklayın

Hadımköy’de Satılık Arsa İlanları İçin Tıklayın

Konum Özellikleri

Alt Yapı Özellikleri