Emlak Acentesi

Satılık,Kiralık,Arsa

Telefon 0 (212) 232 6 232

hata

Üzgünüz bu ilan yayından kaldırılmış :(

Aradığınız sayfaya ulaşmak için arama yapabilir veya emlakacentesi.com anasayfasını kullanabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR ŞAMLAR'DA SATILIK ARSA

 • 1.066.050 TL 996.757 TL
 • İstanbul / Başakşehir / Şamlar
 • Metrekare1.030 m² Metrekare Fiyatı967,73 TL Parsel1663
  • Emlak TipiSatılık Arsa
  • İlan No4392
  • İlan Tarihi22.09.2020
  • Arsa Tipiİmarlı-Konut
  • Takas DurumuYapılır
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • Kat KarşılığıHayır
  • İlgili BelediyeBAŞAKŞEHİR

İlan Detayları

Arsamız Zemin+14 kat olarak Yeni Şehir Projesinde yerini almıştır.

Arsamız Kanal İstanbul Manzaralıdır.

 

Konum Bilgileri ve Konum Avantajları ;

    
Arazimizin bulunduğu konum İstanbul 3. Bölgenin ortasında dersek yanlış bir ifadede bulunmuş olmayız.

Ortada Arazimizi Düşünürsek ;

Güney Batı Yönünde;  Altınşehir, Isparta Kule, Bahçeşehir gibi İstanbul’un önemli mahallelerinin karşısında yer almış olup Yeni İstanbul Kuru Gıda Hali’ne 3,5 km mesafededir.

Batı Yönünde; Deliklikaya Serbest Sanayi Bölgesi  ( DESP ), Hadımköy Organize sanayi, Ömerli Organize Sanayi, Ömerli ve Yeşilbayır Lojistik ve Ticari Bölgeleri’nin karşısında yer almaktadır.

Doğu ve Güneydoğu Yönünde ise;  Arazimiz Başakşehir gibi son zamanlarda İstanbul’un en çok değerlenen İlçesi komşu durumdadır. Hatta Şamlar Mahallesi, Başakşehir Belediyesi kontrolünde olup arazilerimizin bir kısmı Başakşehir, diğer kısmı Arnavutköy tapuludur.

Arazimiz; İstanbul’un ve DÜNYANIN en büyük hastahanelerinden biri olan İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ÇAM SAKURA ŞEHİR HASTANESİ ’ne yalnızca 3,2 km mesafede,  İstanbul Başakşehir Olimpiyat Stadı’na ise 5 km mesafede yer almaktadır.


Kuzey Yönünde ise;  Hacımaşlı ve Arnavutköy’e komşu olmak ile birlikte, SADECE İstanbul’un ya da Türkiye’nin değil, DÜNYANIN açık ara EN BÜYÜK hava limanı olan İSTANBUL HAVALİMANI’ na, sadece 14 km mesafede yer almaktadır.  Kuzey Marmara Otoyolu, D020 Çevre Yolu, Yüksek Hızlı Tren gibi MEGA PROJELERE de 14 km mesafede yer almaktadır.

 

Arsamızın KANAL İSTANBUL ve YENİ ŞEHİR ile ilişkisi;

      Arsamız Kanal İstanbul Manzaralı olup, Kanal İstanbul’a EN YAKIN, imar parsellerinden biridir.  Kanal İstanbul kamulaştırma alanında yeteri kadar uzak olduğu NİHAİ KANAL İSTANBUL ÇED RAPORU ile kanıtlanmış durumdadır. Riskli alandan uzak olmak ile beraber, Kanal İstanbul çevresinde yapılacak olan YENİ ŞEHİR imar alanı içerisinde yer almaktadır.

Arsamız,  Kanal İstanbul İçerisinde yer alan HALİÇ içinde yapılacak olan Ticari Restoranlar ve YAT LİMANI projesine de SADECE 750m mesafede yer almaktadır.

SONUÇ OLARAK ;

   Tüm çevresel avantajları ve Mega Projeler ile olan ilişkileri göz önünde bulundurulduğunda, Arsamız Potansiyel olarak alıcısında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Projelerin gerçekleşmiş olanları ‘’ İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, D020 Çevre Yolu, İstanbul Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastahanesi, Başakşehir Olimpiyat Stadı gibi örnekleri Bizlerde Kanal İstanbul ve Yeni Şehir Projesi’nin gerçekleşecek olması inancını arttırıyor.

Arsamız; Kanal İstanbul Projesi olsun yada olmasın, MEVCUT tamamlanmış PROJELER ile ÇOK DEĞERLİ bir lokasyonda yer almakta, bu şekilde dahi yatırımcısına ÇOK BÜYÜK avantajlar ve KAZANÇ imkanı sunmaktadır.  Bir de DÜNYANIN EN BÜYÜK PROJELERİNDEN biri olan KANAL İSTANBUL PROJESİ’ nin gerçekleşmesi ile yatırımcısına daha ÇOK KAZANDIRCAK olmasına yürekten inanıyor ve önemle TAVSİYE EDİYORUZ.

 

 

Kanal İstanbul’a :  2 Km
İstanbul Havaalanına : 14,3 Km
Atatürk Olimpiyat Stadyumu: 5 Km
Şamlar Merkez: 625 Metre
E80 Kara Yoluna : 6,3 Km
Başakşehir Devlet Hastanesi (Çam ve Sakura Şehir Hastanesi): 14,2 Km
Serbest Ticaret Bölgesi: 750 Metre

Konum Özellikleri

Alt Yapı Özellikleri