444 31 34

Üzgünüz bu ilan yayından kaldırılmış :(

Aradığınız sayfaya ulaşmak için arama yapabilir veya emlakacentesi.com anasayfasını kullanabilirsiniz.

EA'DAN BURSA-YENİŞEHİR-BİLECİK OTOYOLUNA ÇOK YAKIN SATILIK ARAZİ

 • Bursa / Kayapınar / Kurtuluş
  • Emlak TipiSatılık Arsa
  • İlan No300
  • İlan Tarihi29.03.2017
  • Arsa TipiTarla
  • Takas DurumuYapılmaz
  • Tapu DurumuMüstakil Parsel
  • Krediye UygunlukUygun
  • Kat KarşılığıHayır
  • İlgili Belediyeyenişehir

İlan Detayları

EA’DAN BURSA YENİŞEHİR DE 0.25 TARIM İMARI‘NA ELVERİŞLİ 6.400 m² SATILIK TARLA

Arazimiz Türkiye mizin sanayi şehri Bursa’nın ,Osmanlı devletinin ilk başkenti olan ismi Yeni Tarihi çok eski ve önemli, Yatırımcıların ilk tercihleri arasına giren Uluslararası Otomotiv devlerinin ,Otomotiv Test Merkezi’nin ,Dünya cam devi Şişecam’ın ,Havalimanı ve otoyolları'nın , Yüksek Hızlı Tren lerinin kavşak noktası YENİŞEHİR dedir.

Arazimiz Şehir merkezi’ne 1.5 km , Bursa-Yenişehir Havalşmanına 9 ,Otomotiv Test Merkezine 9.5km ,Bursa Şehir merkezine 50 km İznik şehir merkezine 25 km ve İstanbul’ 2 saat mesafededir.Arazimiz 6400 m² dir.

DİRİLİŞ BURSA’DAN BAŞLIYOR TÜRKİYE BÜYÜYOR…!!!

 

EA’DAN BURSA YENİŞEHİR DE  0.25 TARIM İMARI‘NA ELVERİŞLİ 6.124 m² SATILIK TARLA

       Arazimiz Türkiye mizin sanayi şehri Bursa’nın ,Osmanlı devletinin ilk başkenti olan İsmi Yeni Tarihi çok eski ve önemli, Yatırımcıların ilk tercihleri arasına giren uluslar arası otomotiv devlerinin ,otomotiv test merkezi’nin ,Dünya cam devi şişecam’ın ,havalimanı ve otoyolları, yüksek hızlı tren lerinin kavşak noktası YENİŞEHİR dedir.

      Arazimiz Şehir merkezi’ne 1.5 km , Bursa-Yenişehir Havalşmanına 9 ,Otomotiv Test Merkezine 9.5km ,Bursa Şehir merkezine 50 km İznik şehir merkezine 25 km ve İstanbul’ 2 saat mesafededir.Arazimiz 6.124 m² dir.

DİRİLİŞ BURSA’DAN BAŞLIYOR TÜRKİYE BÜYÜYOR…!!!

TÜRKİYENİN OTOMOTİV BAŞKENTİ YENİŞEHİR OLUYOR ..!!!

OTOMOTİV TEST MERKEZİ

Dünyada sadece 7 tane olan 8. si YENİŞEHİR de  yapılacak olan OTOMOTİV TEST MERKEZİ  ile TÜRKİYE  artık otomotiv de de söz sahibi oluyor.4.500.000 m² üzerine kurulacak OTOMOTİV TEST MERKEZİ arazi istimlak işlemleri bitti ve ilk kazma 2017 Mayıs ayında vuruluyor . Merkez etrafında ise otomotiv teknoloji vadisi & Ar-Ge alanlarında üstün vasıflı mühendisler çalışacak.Ülkemiz OTOMOTİV sanayi sinin ARAŞTIMA ve SERTİKASYON merkezi durumuna gelecek.Bu merkezi diğer  7 merkezden ayıracak olan en büyük özellik ise araçların ömür testlerinin yapılacağı pist olacak.Ülkemiz ekonomi sine de büyük destek sağlayacak olan OTOMOTİV TEST MERKEZİ , ekonomik açıdan da çok büyük bir adım olacak.Dünyadaki emsallerinde bir markanın sadece bir modeli için alınan test maliyeti 150.000.000 $ olduğunu hesapladığımızda ülkemizin kasasına çok büyük bir gelir sağlamış olacak.Yabancı otomotiv devleri RENAULT –NİSSAN –FİAT bolgede arazi tahisi için girişimlere başladı.Yerli otomobil fabrikasının  ve otomotiv yedek parcalarının üretileceği fabrikalarla  YENİŞEHİR’de ve TÜRKİYE’mizde  istihdam üst düzeye çıkacak.

DİRİLİŞ YENİŞEHİR’DEN BAŞLIYOR..!!!

CAM SEKTÖRÜNDE DÜNYA DEVİYİZ...!!!

ŞİŞECAM TRAKYACAM ,CAM KOMPLEKSİ…!!!

Diğer Özellikleri Aç

Konum Özellikleri

Alt Yapı Özellikleri