444 31 34

Üzgünüz bu ilan yayından kaldırılmış :(

Aradığınız sayfaya ulaşmak için arama yapabilir veya emlakacentesi.com anasayfasını kullanabilirsiniz.

EA'DAN YENİŞEHİR KENT MERKEZİNE YAKIN ÇOK KAZANDIRACAK TARLA.!!

 • Bursa / Kayapınar / Afşar
  • Emlak TipiSatılık Arsa
  • İlan No299
  • İlan Tarihi29.03.2017
  • Arsa TipiTarla
  • Takas DurumuYapılmaz
  • Tapu DurumuMüstakil Parsel
  • Krediye UygunlukUygun
  • Kat KarşılığıHayır
  • İlgili Belediyeyenişehir

İlan Detayları

EA’DAN BURSA YENİŞEHİR DE  0.25 TARIM İMARI‘NA ELVERİŞLİ 6.124 m² SATILIK TARLA

       Arazimiz Türkiye mizin sanayi şehri Bursa’nın ,Osmanlı devletinin ilk başkenti olan ismi Yeni Tarihi çok eski ve önemli, Yatırımcıların ilk tercihleri arasına giren Uluslararası Otomotiv devlerinin ,Otomotiv Test Merkezi’nin ,Dünya cam devi Şişecam’ın ,Havalimanı ve otoyolları'nın , Yüksek Hızlı Tren lerinin kavşak noktası YENİŞEHİR dedir.

      Arazimiz Şehir merkezi’ne 1.5 km , Bursa-Yenişehir Havalşmanına 9 ,Otomotiv Test Merkezine 9.5km ,Bursa Şehir merkezine 50 km İznik şehir merkezine 25 km ve İstanbul’ 2 saat mesafededir.Arazimiz 6.124 m² dir.

DİRİLİŞ BURSA’DAN BAŞLIYOR TÜRKİYE BÜYÜYOR…!!!

TÜRKİYENİN OTOMOTİV BAŞKENTİ YENİŞEHİR OLUYOR ..!!!

OTOMOTİV TEST MERKEZİ

Dünyada sadece 7 tane olan 8. si YENİŞEHİR de  yapılacak olan OTOMOTİV TEST MERKEZİ  ile TÜRKİYE  artık otomotiv de de söz sahibi oluyor.4.500.000 m² üzerine kurulacak OTOMOTİV TEST MERKEZİ arazi istimlak işlemleri bitti ve ilk kazma 2017 Mayıs ayında vuruluyor . Merkez etrafında ise otomotiv teknoloji vadisi & Ar-Ge alanlarında üstün vasıflı mühendisler çalışacak.Ülkemiz OTOMOTİV sanayi sinin ARAŞTIMA ve SERTİKASYON merkezi durumuna gelecek.Bu merkezi diğer  7 merkezden ayıracak olan en büyük özellik ise araçların ömür testlerinin yapılacağı pist olacak.Ülkemiz ekonomi sine de büyük destek sağlayacak olan OTOMOTİV TEST MERKEZİ , ekonomik açıdan da çok büyük bir adım olacak.Dünyadaki emsallerinde bir markanın sadece bir modeli için alınan test maliyeti 150.000.000 $ olduğunu hesapladığımızda ülkemizin kasasına çok büyük bir gelir sağlamış olacak.Yabancı otomotiv devleri RENAULT –NİSSAN –FİAT bolgede arazi tahisi için girişimlere başladı.Yerli otomobil fabrikasının  ve otomotiv yedek parcalarının üretileceği fabrikalarla  YENİŞEHİR’de ve TÜRKİYE’mizde  istihdam üst düzeye çıkacak.

DİRİLİŞ YENİŞEHİR’DEN BAŞLIYOR..!!!

CAM SEKTÖRÜNDE DÜNYA DEVİYİZ...!!!

ŞİŞECAM TRAKYACAM ,CAM KOMPLEKSİ…!!!

1.000.000 m² Arttırılabilir alanı ile dünyanın en büyük cam kompleksi YENİŞEHİR de. Bölgemizde aktif olarak 7/24 esası ile üretim yapan 2005 yılında kurulan ve dünyanın en büyük cam kompleksi olan Trakya Yenişehir Cam Sanayii A.Ş. bünyesinde ortalama 1500 ila 2500 kişi çalışıyor. Düz cam ve kaplamalı cam imalatına 2007 yılında, lamine cam üretimine ise 2008 yılında başlayan fabrika, tam kapasite çalışmaya devam ediyor. 327 bin 816 metrekarelik arazi üzerine kurulu olan Yenişehir fabrikası, 132 bin 69 metrekarelik kapalı alanda faaliyet gösteriyor. Fabrikada yıllık 525 bin 600 tonluk, başka bir ifadeyle 54 milyon 636 bin 174 metrekarelik düz cam üretim kapasitesi mevcut. Kaplamalı camlarda 5 milyon 100 bin 573 metrekare olan yıllık üretim kapasitesi, lamine camlarda ise 2 milyon 736 bin metrekare civarında. Fabrikanın ürün yelpazesi içinde inşaat, otomotiv ve beyaz eşya camı, lamine kaplama ısı camları yer alıyor.

DİRİLİŞ YENİŞEHİR’DE YENİDEN BAŞLIYOR TÜRKİYE BÜYÜYOR…!!!

BURSA-YENİŞEHİR ULUSLAR ARASI HAVALİMANI

Bursa –Yenişehir uluslar arası havalimanı bölgenin tek uluslar arası havalimanı olmakla beraber yoğun hava trafiğinin (Hac ve Umre dönemleri )ve uygunsuz hava koşullarının olduğu zamanlarda konumu itibarı ile İSTANBUL ATATÜRK ve SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI’ na ilk alternatif olarak gösteriliyor.Özellikle OSMANGAZİ köprüsü ve Bursa-İstanbul otoyolunun hizmete girmesi ile çok büyük değer ve önem kazanmıştır. Gemlik limanı’na yakınlığı sebebi ile kargo uçaklarının sık sık kullanmaya başladığı Bursa – Yenişehir havalimanı bölgeye ivme kazandırıyor.

YENİŞEHİR ÇOK KAZANDIRIYOR…EMLAK ACENTESİ TAVSİYE  EDİYOR…!!!

YÜKSEK  HIZLI  TREN (YHT)…!!!

Son zamanlarda ülkemizin yağun mesai harcadığı ve takipcisi olduğu iletişim ve haberleşme dalındaki en büyük yatırımlar da hızlı tren ler.Bu bağlamda ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün de dediği gibi ülkemizi karış karış demir ağlarla örmeye başladık.BURSA-İSTANBUL –ANKARA –ESKİŞEHİR –BİLECİK -KONYA-SİVAS a kadar projelendirilip yapımına başlanan YHT hattı da YENİŞEHİR üzerinden geçip batı Anadolu’ya açılıyor.Marmara ve Batı Anadolu arasında adeta yeni bir koridor olan YENİŞEHİR bu bağlamda da yatırımcılarına göz kırpıyor. Hat, 250 kilometre hıza uygun olarak inşa edilmektedir.Ancak, hat’ta yolcu trenleri saatte 200, yük trenleri ise 100 kilometre ile çalışacak. Hızlı tren yapım çalışmalarında 13 milyon metre küp kazı, 10 milyon metre küp dolgu gerçekleştirilecek. Toplam 152 sanat yapıtı inşa edilecek. Hattın yaklaşık 43 kilometresi tünel, viyadük ve köprülerden oluşacak. Proje tamamlandığında Bursa-Bilecik arası 35 dakika, Bursa-Eskişehir 1 saat, Bursa-Ankara 2 saat 15, Bursa-İstanbul 2 saat 15, Bursa-Konya 2 saat 20 dakika, Bursa-Sivas arası ise 4 saate inecek.

TÜRKİYE BÜYÜYOR EMLAK ACENTESİ ÇOK KAZANDIRIYOR..!!!

BURSA YENİŞEHİR DEN ANADOLUYA AÇILAN YENİ KORİDOR

YENİ OTOBANLAR…!!!

Yenişehir yeni otobanları ile Anadolu’ya açılan yeni otoyolları ile yeniden OSMANLI devletinin başkent’ine yakışır bir hale geliyor. Bursa-Yenişehir-Bilecik otoyolu(D160),İznik-İnegöl otoyolu(D595)Yenişehir kuzey otobanı ,Yenişehir güney otobanı ile bölgenin ulaşım koordinasyonu tam anlamı ile sağlanmak üzere .Havalimanı ,Yüksek Hızlı Trenler ile otoyolların birbirine entegrasyonu tamamlandığında üst düzey bir ulaşım ağına sahip olacak hem modern , hem tarihi hemde ülke bölge ve ülke ekomimize mükemmel bir güç sağlayacak.

 YENİŞEHİR-İNEGÖL ORTAK ORGANİZE SANAYİİ BÖLGELERİ

YENİŞEHİR-İNEGÖL arasına kurulması planlanan ve yapımına başlanan organize sanayi (osb) leri ile işsizlik oranı ciddi anlamda düşecek .Tarım ihtisas ,Termer (doğaltaş) ,Cam yan sanayi ,Oto yedek parça organize,Karma osb ve Ağaç ihtisas olmak üzere toplam 6 adet Osb den oluşan Türkiye’nin sayılı osb leri arasına girmeye aday bölge yatırımın ve yatırımcıların yeni merkezi oluyor.

NÜFUS VE ŞEHİR PLANLAMASI

Son verilere göre 53000 civarında olan nüfus her geçen gün yükselmekle beraber 5 ila 10 yıllık zaman diliminde yapılan bunca yatırımlara paralel olarak 350.000 ila 500.000 kişiye kadar ulaşacak .Yapılan yeni 1/25000 ,1/5000 lik ve 1/1000 lik imar planları bu nüfus yoğunluğuna göre hazırlanıyor. Bu doğrultuda bölge ciddi göç almaya başlıyor yeni konut ihtiyaçları ortaya çıkıyor. TOKİ bölgede konut ihtiyacına karşı yeni çalışmalar  yapsada bölgede daha elit,modern ve lüks konutlar aranmaya başladı.

YENİŞEHİR  ÇOK KAZANDIRIYOR…

EMLAK ACENTESİ TAVSİYE EDİYOR…!!!

Diğer Özellikleri Aç

Konum Özellikleri

Alt Yapı Özellikleri