Emlak Acentesi

Satılık,Kiralık,Arsa

Telefon 0 (212) 232 6 232

hata

Üzgünüz bu ilan yayından kaldırılmış :(

Aradığınız sayfaya ulaşmak için arama yapabilir veya emlakacentesi.com anasayfasını kullanabilirsiniz.

Şamlar'da Kanal İstanbul'a Komşu 750 m² Satılık Arsa

 • İstanbul / Başakşehir / Şamlar
  • Emlak TipiSatılık Arsa
  • İlan No4627
  • İlan Tarihi24.08.2021
  • Arsa Tipiİmarlı-Konut
  • Takas DurumuYapılır
  • Tapu DurumuHisseli Tapu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • Kat KarşılığıEvet
  • İlgili BelediyeBAŞAKŞEHİR

İlan Detayları

Arsamız;

Başakşehir Şamlar Mahallesinde, Kanal İstanbul’un Yanında olup Yenişehir İmar Planı İçinde olup 0.50 Emsal Zemin + 3-4 Kat Konut alanı içerisinde yer almaktadır.

 EstonşehirBahçeşehir ve Ispartakule gibi birçok büyük projeye yakın  olan arsamız, Kanal İstanbul içindeki haliç kısmına yapılacak olan Yat Limanı ve Serbest Sanayi Bölgesinin karşısında yakın konumdadır.

 

Geçtiğimiz günlerde Kanal İstanbul için  atılan, Arsamızın hemen yanıbaşında bağlantı noktası olan, İstanbul’un en önemli Serbest Sanayi Bölgeleri olan İkitelli ve Hadımköy’deki Sanayi Siteleri’ni birbirine bağlayan, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun kesişim noktası İlk Köprü Temeline Çok Yakın Konumda olmasından dolayı kısa ve uzun vadede yatırımcısına çok büyük kazançlar sağlamaktadır. 

 Ayrıca Yeni Köprü’ye yapılacak olan  Bağlantı yolu ve arsamzın hemen yanıbaşında olan Bağlantı Kavşağı sayesinde Kuru Gıda Haline, Kayaşehir, Başakşehir ve Türkiye’nin ve Avrupa’nın En Büyük Şehir Hastahanelerinden biri olan Çam ve Sakura Şehir Hastahanesi’ne Ulaşım sadece 5 dakika olup Ulaşım sıkıntısı kesinlikle olmayacaktır.

 

Arsamızın Önemli Projelere ve Yerlere Olan Mesafesi ;
Kanal İstanbul: 400 Mt
Serbest Ticari Bölge ve Yat Limanı : 3 Km

Yeni Kurulan Köprü: 2.8 Km

Kuru Gıda Hali : 4 Km
Başakşehir : 8.3 Km

Bahçeşehir : 5 Km

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi : 7.2 Km 
Tem Otoyolu : 7 Km

Yüksek Hızlı Tren : 12 Km

Kuzey Marmara Otoyolu: 14 Km

İstanbul Havalimanı : 15.5  Km

Sonuç olarak,  arsamız çevresindeki MEGA PROJELER ve önemli yerlere yakınlığı ile yatırımcısına Çok Kazandıracak bir muhteşem potansiyele sahiptir. Ayrıca bunlara ek olarak  Kanal İstanbul’un Yanıbaşında olması,  Yat Limanı ve Serbest Ticaret Bölgesine Çok Yakın konumda olması da  ekstra kazanç sağlayacak bir avantaj sunmaktadır. Bunun yanı sıra  yakın zamanda temel atma töreni gerçekleştirilen Kanal İstanbul İlk Köprüsü’nün Arsamızın Yakınında olmasını ise çok çok kısa vadede yatırımcısını memnun edecek Büyük Bir Kazanç Fırsatı Sunduğunu düşünüyor ve Büyük bir Motivasyon ile Tavsiye Ediyoruz.

 

 

Konum Özellikleri

Alt Yapı Özellikleri