Emlak Acentesi

Satılık,Kiralık,Arsa

Telefon 0 (212) 232 6 232

Emlak Acentesi

Emlak Acentesi

emlakacentesi.com şubelerini, bayilerini, bir çok emlak firmasını ve kendi işinin patronu gayrimenkul danışmanını bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları, haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutan emlak platformudur.


AEA Gayrimenkul Geliştirme Yatırım ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.  bünyesinde Şubat 2012 yılın da profesyonel ekibi ile çalışmalarına başlayan emlakacentesi.com Haziran 2016 yılın da 100’lerce güncel ilanı ile yayın hayatına başlamıştır. Mayıs 2017 yılında  siteyi tüm şubelerine, bayilerine, emlak ofislerine ve kendi işinin sahibi Gayrimenkul Danışmanlarına açarak çalışmalarına hızla devam etmektedir.


•    Hedeflerimiz
emlakacentesi.com'un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza, şubelerimize, bayilerimize ve kendi işinin sahibi gayrimenkul danışmanlarına, hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek, ortaklarımız ile birlikte, gelişen teknolojileri takip ederek, hizmet kalite standartlarını sürekli daha yüksek seviyelere taşımak ve sektörde güvenilir, takip edilebilir, denetlenebilir özelliklerimizi daha da güçlendirmek.


•    Misyonumuz
Tercih Edilen Emlak  Platformu  Olmak:  Detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı  sağlayarak, şubelerimiz, bayilerimiz ve Kendi işinin Patronu Gayrimenkul Danışmanları ile işbirliğini artırarak daha çok tercih edilen emlak platformu olmak.

Emlak Arama Zahmetini En Aza İndirmek: Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek, aradığınız gayrimenkulleri talep etme imkanı ile bir çok alternatifli bayilerimiz ve kendi işinin sahibi gayrimenkul danışmanlarından teklif alabilme imkanı ile emlak arama zahmetini en aza indiren daha çok kullanıcı dostu bir site olmamızı sağlamak ve sitemizi daha da kolaylaştırarak sizlerin memnuniyetini arttırmak.

Güncel ve Doğru Hizmetin Önemini Vurgulamak: Gerçek alıcıları, kiracıları ve gayrimenkul sahiplerini, doğru ve güncel, satılık ve kiralık ilanlarda buluşturmak, hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak. Sitemiz içindeki forum sayfaları sayesinde sizden önceki kullanıcıların yorumları ile onların, sizlerden önceki tecrübelerinden istifade ederek sizlere daha kaliteli hizmet sağlayacağına inandığınız gayrimenkul danışmanları ile bir araya gelmenizi sağlamak. 

•    Vizyonumuz

Sektöre Yeni Hizmetler Sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak, eğitim ve teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak. Her zaman en kaliteli, en güvenilir ve hızlı hizmeti emlakacentesi.com ve iş ortaklarından almanızı sağlamak.