Emlak Acentesi

Satılık,Kiralık,Arsa

Telefon 0 (212) 232 6 232

haber_7f96eb3b-ace5-49ad-aca3-0f09c99ff205_13052022121907282.jpg

BAŞKAN BALTACI’DAN ARNAVUTKÖY BELEDİYE SPOR’A ZİYARET

13.5.2022 12:19:07

Arnavutköy Belediye Spor başarılı sezonun ardından ikinci lig yoluna hızla ilerlemeye devam ediyor. Play-off yarı final maçı öncesinde takım ile buluşan Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, sporcularla bir araya geldi.


Arnavutköy’de Satılık Arsa İlanlarımız İçin Tıklayınız


Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı, Arnavutköy Belediye Spor’un play-off yarı final ilk maçı öncesi, futbolcularla ile antrenman öncesi bir araya gelerek, sohbet etti.

“İnşallah 2. lig mutluluğunu da yaşatırlar”

Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı konuşmasında: “Takımımıza başarılarından dolayı tebriklerimi iletiyorum. Çok başarılı bir sezon geçirdiler. 3. lige çıktıklarının 2. yılı ama bu iki yılda yapılan mücadele gözler önünde. Takımımız gerçekten iyi bir noktada. İnşallah yine aynı gayretle bize 2. lig mutluluğunu da yaşatırlar.  Sporcularımıza 2. lig yolundan başarılar diliyorum” dedi.

"15 dalda 1200’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var"

Konuşmasında sadece futbol dalında değil diğer spor dallarında da Arnavutköy Belediye Spor başarısından bahseden Başkan Baltacı: "Futbolda iki yüzün üzerinde lisanslı sporcumuz var. Ancak bizim diğer 15 branşta da bin 200’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var. Sporcularımız kendi alanlarında ilçemizi çok başarılı şekilde temsil etmeye devam ediyorlar. Bunların arasında milli sporcularımız var, madalya almış sporcularımız var. Arnavutköylü gençlerimizi geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Yıl içerisinde ise aramalar yaparak, gençlerimizin gelecekte başarılı bir sporcu olması adına da spor akademimiz vasıtası ile destek olma ya devam ediyoruz" diye ifade etti.
 

 

Başakşehir’de Satılılık Arsa İlanlarımız İçin Tıklayınız

Çatalca’da Satılık Arsa İlanlarımız İçin Tıklayınız